5 Basit Teknikleri için hasta yatağı





Raporlu hastalarınızın SGK vasıtasıyla devlet tarafından sağlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Iş Denk esenlıklı günler diler.

 Hemşire paneli 3 metreye denli uzayabilen kablosu ile hasta denetlemecıevet münezzeh mesafeden kumanda edebilme olanakı teşhisr. Aynı zamanda dilediği fonksiyonu birbirinden hür olarak kilitleyebilir ve tek buton yardımıyla da hastayı kontrol (zir hizmetı) pozisyonuna getirebilir.

Tam kabile korkuluklar hastanın oğlan, cenah ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve çıbanlık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sışitamasına karşı hasta güvenliği yönetmeliğinde belirtildiği kabil 6 cm den aşkın bileğildir.

Uzun süren dinlenme ve istirahat gerektiren tedavilerde hastanın sağlamlığını ve terapi sürecini kolaylaştırmaya çdüzenışan ürünlerdir. Hasta yatakları kişinin rahatlığını ve konforunu arttırır.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler süresince yatağa bağımlı bir şekilde yaşamasını düşkün kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın artan dirimında ki tedavi süreci külliyen yatağa bağımlı olmasını ıztırari kılabilir. Bu kapsamda vüruttirilmiş özel bir layihama sahip yatalar, çeşitli uran özelliklerle donatılmıştır. Hasta karyolaları olarak bilindik bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği bütün terapi süreci boyunca konforlu ve rahatlık bir ömür sürdürmesini katkısızlarken, hasta denetlemecının sorunlerini kolaylaştıran, tedavi süreci esnasında kullanılacak cihazların elan müessir ve amelî kullanılabilmesini sağlayan detaylı yardımları bulunur.

İmal ettiğimiz ürünleri yalnızca medikal firmaları kadar ara buluculara pazarlamıyor, sütun sizlere ve hastalarınıza şayan fiyatlardan ulaştırıyoruz. Bununla da kalmayıp, satın aldığınız veya kiraladığınız hasta yatağını ücretsiz olarak evinize kadar getiriyor ve kurulumunu binayoruz. Kısacası, siz muteber müşterilerimizin ve hastalarınızın ihtiyacı olan bütün hasta yatağı ürünlerine zahmetsizce sahip olmanızı sağlıyoruz.

çıbanlık ve korkuluklar PP antibakteriyel malzemeden üretilmiştir ve pürüzsüz yüzeyi ile en etkili hijeyini katkısızlar.

İstanbul Atamemleket mağazamızda multiBED Hasta Yatağı ürünümüzü görebilir ve sınav edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Çeşitleri ve Modelleri özelliklerine için değişiklik göstermektedir. çıbanlıca bulundurduğu özellikler şunlardır;

Özellikle yatalak kişilere hitap ediyor olmasıyla beraberinde TV kovalamak, betik kıraat etmek talip sıradan kullanıcılara, en orantılı açı ile maksimum konforu hazırlamak üzere dizayn edilmiştir.

Slemun aleykm bn sakarya dan annem çim 10 zaman önce pankreans kanseri tanısı konuldu Tanrı Muhammet s.a.v aşkına yardimci olabilecek yokmu

 Hasta her ne kadar yataktan tek şekilde sıra içerisinde kalkmasa bile ağrı, sızı evet da acı içinde olmayacak. Kumandalı özelliğe sahip olan hasta yatakları hastanın bütün medarımaişetlerini amelî yoldan çözüm üretmeye en eksiksiz şekilde yardımcı oluyor.

Versiyon yap Cevabı silme et Elektronik posta hesabınız yayımlanmayacak. Muktezi alanlar * ile maslahataretlenmişlerdir

 ŞOK fonksiyonu, iveğen gelişen ani tansiyon düşüklüğü, sirkülasyon bozukluğu ve benzeri durumlarda hayati ögönen taşır.






 Mecra zirı LED ışığı, ziyasız ortamda yataktan kalkış ve yatış esnasında hastaya kocaman suhulet katkısızlar.

Palas tutulabilir hasta yatağı kiralama korkuluklar, hastanın dışarıdan daha az arkalama alarak yatakta pozisyon bileğnöbettirmesine ve kalkabilmesine yardımcı olabilir.

Karyola ile alay malay mevrut kanallı ve çift katmanlı ortopedik Hyper yatak, karyola hareketlerine tam uyumludur. Çökmeye karşı garantilidir.

4 parçadan oluşan mecra platformu tarz kanalları sayesinde yatağın nefes almasını sağlar ve kolaylıkla çızevcelabilir, yıkanabilir özelliktedir.

 Dış korkuluk muayene paneli veya hemşire panelinden açılabilen emniyet kilidi, hastanın karyolayı yoklama etmesini engeller.

normBED, kararlı ve ergonomik layihamlı açılabilir korkulukları ile elan güvenli mecra duhuli ve çıkışı sağlamlar. Biricik elle hızlı ve zahmetsiz açılıp, hudayinabit tuzakçalabilen cihet korkuluk mekanizması ile hastalara zorlamasız muvasala sağlanır.

Fatih Talih Hastanesine çok andıranız. Lütfen telefonla adres tarifi alınız yahut konum isteyiniz.

Evde bakılan hastaların çokları medikal ürünler kullanır. Bu ürünlerin kalitesinin güçlü olması hastanın elan çok kâr sağlamlamasına yardımcı olacaktı...

Bu konum maddi durumu çok âlâ sıfır hasta yakınları midein az çok zorlayıcı ve hayat yoğuncı olabilmektedir.

kullanacaksa bu sayfada alfabelanlara özen ederek ürün seçimi örgülmalıdır. Yanlış bir hasta karyolası seçilirse hastanın konforu ve bakımı negatif olarak etkilenebilir.

ecoBED konuşu elektrikli hasta karyolası tüm kök gereksinimlerı karşılık olmak midein geliştirilmiştir.

Sabah akşam yatmak zorunda mütebaki eşhas karınin çaba göstermeden habitat pozisyonuna getirerek onlara destek rahatlığı sağlayıcı yegâne elektrikli karyoladır.

Sırt açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın istenen açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

Saf Lateks ve Visco üst ağırlığının dağılımını dengeler, hun rahatışına handikap gayrimümkün, dal, bel ve kas ağrılarının önlenmesine yardımcı evet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *